מחיר מומלץ לקבלני אספלט בצפון

אם אתם מחפשים קבלני אספלט מקצועיים ואין לכם מושג כמה זה יעלה לכם, אולי כדאי שלפני הכול תנסו להבדיל בין סוגי האספלט וכן לקחת כמה וכמה מדעים הנחוצים לכם לא פחות מידיעת המחיר הסופי.

אז איך בוחרים ומהיכן מתחילים? באמצעות המדריך השלם שנביא בפניכם נגיע לא רק למחיר המומלץ אלא גם לבחירת הקבלן המתאים באזור הצפון.

קבלן אספלט – על פי מה נקבע המחיר?

כמו בכל הצעת מחיר כך גם אספלט או קבלנים המצריכים מכם לבדוק את השימוש באספלט החם, המחיר אודות העבודה עצמה והחומר שיידרש מכם לקנות. לצורך העניין החומר מתייחס למשטחים שהם מעל לחמישים מטר מרובע לכל היותר.

כמו כן יש להתחשב גם בשכבה עצמה, בעבודות ההכנה אם תהיינה כאלה, בהידוק ובסופו של דבר נלקח גם עניין הריסוס. בגדול, המחירים שתראו במודעות כאלה או אחרות לא יהיו מדויקים אלא רק לאחר בדיקת המקום והצעת מחיר מדויקת בהתאם לממצאים ולנתוני התיקון או הביצוע המבוקשים.

כאמור, חשוב לבדוק את עניין האספלט, יש אספלט קר ויש אספלט חם וגם בעניין הזה חשוב לציין את ההבדל במחירים. (אספלט קר זול יותר ביחס לחם).

אילו סוגי אספלט קיימים?

כאמור, יש כמה סוגים של אספלט שחשוב להכיר אותם לפני שהולכים על הנכון ביותר והראשון מבניהם הוא האספלט החם.

אספלט חם הוא זה שנפוץ ביותר ובגדול הוא משמש לסלילת כבישים, עמיד בפני כל סוגי אקלים, מים ובגדול זה מה שהופך אותו למבוקש ביותר למטרות אלה.

בגדול, אם נתקלתם באספלט חם הוא זה שהגיע משאריות הנפט. דבר נוסף שחשוב להגיד על אספלט חם הוא שהוא לא זול אבל כשצריך אותו אי אפשר להתעלם משימושו.

לעומת זאת, אספלט הקר זול יותר ושימושו ייעודי יותר לבתים. באמצעות אספלט קר מתקנים בעיות נקודתיות בסביבת הבית אבל הוא בהחלט יכול לשמש גם לסגירת בור בכביש או מדרכה.

הסוג השלישי והאחרון הוא האספלט המקורצף או בביטוי המוכר, אספלט גרוס שעבר קרצוף, עבר מחזור והוא לעומת כל הקודמים לו זול יותר בצורה משמעותית וגם שומר על איכות הסביבה.

האם אספלט יכול לעמוד בפני מים והאם ניתן לצבוע אותו?

אספלט סופג את המים בין שזה מים מהגינה ובין שזה מי גשם, כן זו בשורה משמחת ויתרה מכך, האספלט מסייע לנקז את המים המיותרים.

באשר לצביעה, אפשר בהחלט להשתמש באספלט לצרכי צביעה ואם רוצים עמידות מרבית ניתן ואפילו מומלץ לשלב עם ציפוי האקרילי שמבטיח עמידות לשנים ארוכות יותר.

אלו שימושים אינם פרקטיים או יקרים מדי עבור האספלט וכדאי לוותר עליהם?

אספלט הוא חומר שמתאים ללא מעט מצבים אבל יש בהחלט נקודות שהשימוש בו לא רק שאינו פרקטי אלא גם עלול לעלות לכם לא מעט.

לא מבינים במה מדובר? לצורך העניין אם תכננתם ללכת על אספלט עבור חנייה, קחו בחשבון שהמחיר עלול לעלות לכם יקר והוא לא בהכרח יספק לכם את התוצאה אליה אתם שואפים.

בגדול, אספלט ייעודי לפרויקטים גדולים יותר ולכן, פרויקט של חנייה קטנה כמו לא מעט פרויקטים קטנים אחרים לא ישתלם לכם בשום מובן ובטח שלא בהיבט הכלכלי.

בסיכום דבר, מבין כל הסוגים, אם אתם מחפשים את המחיר הזול, ההצעה היא לבדוק את האספלט המקורצף – זה הממוחזר ונחשב הזול ביותר. עם זאת, אם אתם רוצים ללכת על הטוב ביותר ויש לכם את התקציב ביד, זה בהחלט עניין אחר.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ע"י מילוי טופס הצור קשר