ציפוי ועיצוב משטחים

//ציפוי ועיצוב משטחים
ציפוי ועיצוב משטחים2020-07-05T18:39:43+03:00

משטחים גדולים מעוצבים בפתרונות צבע איכותיים

יש לכם משטח גדול ומסר להעביר?

רוצים לנצל את השטחים שלכם לטובת המטרה שלכם, המותג שלכם או למטרות חברתיות?

בדיוק בשביל זה, אנחנו כאן. אצלנו באספלט פרינט, תוכלו לקבל פתרון ציפוי ועיצוב משטחים גדולים, בעזרת פתרונות עיצוב וצבע איכותיים.

ניצול מיטבי של השטחים שלכם

משטחים עסקיים

דמיינו את המשטחים הגדולים בעסק שלכם, צבועים בצבע פולימרי איכותי ובר קיימא. אותם המשטחים יכולים לשמש לטובת העברת מסר המותג שלכם לאורך זמן.

בחירה בציפוי איכותי ואחיד בצבעי המותג, עיצוב מסרי העסק שלכם והטבעת הלוגו המסחרי שלכם, על השטחים שלכם. כל אלה יכולים לשמש ככלי שיווקי מעולה אל מול העובדים בשטחים העסקיים שלכם וכמובן שגם ללקוחות ולמבקרים.

משטחים ציבוריים

ישנם משטחים ציבוריים רבים אשר משמשים למטרות רבות וכיום, נראים כולם אותו הדבר. באמצעות ציפוי מלא ואיכותי ועיצוב אותם משטחים, ניתן לשפר את נראות הסביבה, להעביר מסרים חינוכיים ועירוניים וכן, להשמיש את אותם המשטחים לטובת משחקים ופעילויות לכל הגילאים.

גם כאשר מדובר בשטחים פרטיים, אותם תרצו לייחד ולעצב, אנחנו כאן עבורכם לכל רעיון, מטרה או חשיבה משותפת. את כל זה ועוד, אנו יודעים לתכנן, לבצע ולשמר לאורך זמן.

הצוות המקצועי באספלט פרינט, ישמח להכיר אתכם ואת המשטחים שלכם ולספק עבורכם הצעות ורעיונות לטובת ניצול מיטבי של שטחים בדרך אסתטית ושימושית.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ע"י מילוי טופס הצור קשר

Call Now Button
צור קשר
close slider

צרו עמנו קשר

וואטסאפ!
דילוג לתוכן