מדרכות ושבילים עירוניים

מדרכות ושבילים עירוניים2019-11-04T13:16:19+03:00

הנאה ממדרכות יפות ומעוצבות לאורך זמן

מדרכות נמצאות בכל מקו ם שאנו הולכים אליו. הן מקיפות אותנו כאמצעי בטיחות להליכה לצד מכוניות נוסעות ומהוות פתרון בטיחותי לשמירה על עצמינו.

האם הן חייבות להיות רק פתרון יעיל? אולי ההליכה היומיומית שלנו עליהן יכולה להיות אחרת, שונה מיוחדת?

אנחנו באספלט פרינט, יודעים להפוך את המדרכות של כולנו, למיוחדות יותר ושונות. כל מדרכה, יכולה לקבל אופי מיוטחד משלה ולענות על צורך או מטרה בכל תחום ובכל נושא.

ציפוי ועיצוב מדרכות – למה זה משמש בעצם?

מדרכות בטיחותיות – ציור והטבעה על מדרכות במטרה לאותת ולסמן להולכים ולנוסעים עליהן את דרכם בצורה ברורה אשר תאפשר הליכה בטוחה וצמצום נזקים ופגיעות.

לדוגמה – שבילי אופניים, שבילי עגלות, סימון כניסות ויציאות מפארקים ציבוריים וכל סימון אשר יסייע בשמירה על הבטיחות של כולנו.

מדרכות יצירתיות – עיצוב וביצוע של תוכניות יצירתיות ועיצובים מיוחדים למדרכות החד גוניות שלנו, צובע את הסביבה באמנות ברת קיימא על משטחים, שאנו רגילים להתעלם מהם. ציפוי ועיצוב מדרכות, מעניק להן אופי מיוחד אשר מבדל אותן, מיתר המדרכות בסביבה.

ציפוי מדרכה

השימוש בטכנולוגיה וביצירתיות שלנו, יכול להיות רלוונטי כמיצג אמנותי, עיצובי לטובת שיפור נראות הסביבה שלנו, או כהזדמנות ליצירת חוויה לילדים ההולכים עליהן כגון – ציור משחקים, פעילויות והפעלות אשר דרכן ניתן ללמוד ולקבל ערך מוסף, רק בעצם ההליכה על המדרכה.

ניתן לבחור בציפוי מלא למדרכה ובכך להבליט אותה ולייחד אותה מהסביבה, או לחילופין בעיצוב חלקי על המדרכה, אשר מעביר מסר ויוצר שיח עם המשתמשים בה לאורך זמן.

דוגמאות לעבודות שלנו

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ע"י מילוי טופס הצור קשר

Call Now Button
צור קשר
close slider

צרו עמנו קשר

וואטסאפ!
דילוג לתוכן